10 مزیت بهبود تجربه کاربری و نحوه بهبود تجربه شما

زمانی که شرکت ها بتوانند با موفقیت تجربه کاربری طراحی سایت شرکتی یا خدمات اپلیکیشن موبایل خود را بهبود بخشند، مکان مطلوب تری را برای مشتریان ایجاد می کنند تا با

Posted 7 months ago in Cars and Vehicles.

296 Views

مزایای بهبود تجربه کاربری

چگونه وب سایت یا اپلیکیشن خود را بهبود ببخشیم

نتیجه برای بهبود تجربه کاربر

روی بهبود تجربه کاربری تمرکز کنید

خوراکی های کلیدی

درباره Pixel506

مزایای بهبود تجربه کاربری

زمانی که شرکت ها بتوانند با موفقیت تجربه کاربری طراحی سایت شرکتی یا خدمات اپلیکیشن موبایل خود را بهبود بخشند، مکان مطلوب تری را برای مشتریان ایجاد می کنند تا با برند خود تعامل داشته باشند. اما پیاده سازی یک تجربه کاربری که از ابتدا تا انتها به راحتی قابل پیمایش است، مزایای بیشتری دارد.

 

طراحی سایت شرکتی

سهولت استفاده: اگر پیمایش سایت یا برنامه شما سخت باشد و باعث سردرگمی شود،طراحی سایت شرکتی کاربران ممکن است تعامل را رها کرده و به سراغ رقبای شما بروند. یک ناوبری با طراحی خوب و آسان برای ایجاد اعتبار، اقتدار و اعتماد در بین مشتریان بالقوه مهم است.

 

افزایش درآمد: وقتی تجربه کاربری ساده و قابل دسترس را ارائه می دهید، بازدیدکنندگان بیشتری را جذب خواهید کرد که زمان بیشتری را برای استفاده از طراحی سایت شرکتی یا برنامه تلفن همراه شما صرف می کنند. این منجر به تبدیل بهتر و درآمد بیشتر برای کسب و کار شما می شود.

 

زمان سریعتر برای بازاریابی: اگر UX طراحی سایت شرکتی یا برنامه شما به خوبی انجام شود، می توانید از رفت و آمد بین طراحان و توسعه دهندگان خودداری کنید. این به کاهش زمان توسعه و کاهش هزینه های توسعه کمک می کند.

 

هزینه‌های پشتیبانی کمتر: مطالعات نشان می‌دهد که شرکت‌هایی که در UX سرمایه‌گذاری می‌کنند، طراحی سایت شرکتی هزینه‌های پشتیبانی کمتر و همچنین هزینه‌های کمتری برای جذب مشتری دارند. تحقیقات همچنین نشان می دهد که به طور متوسط هر دلار سرمایه گذاری در خدمات UX 100 دلار در ازای آن به ارمغان می آورد.

 

کاهش تعداد مراحل: هرچه کاربران برای دسترسی به اطلاعاتی که به دنبال آن هستند مراحل بیشتری را طی کنند، طراحی سایت شرکتی احتمال رها شدن از این فرآیند بیشتر است. با بهبود تجربه کاربری خود، می توانید تعداد مراحلی که مشتریان باید طی کنند را کاهش دهید.

 

تعامل را افزایش دهید: زمانی که UX شما قدیمی باشد، کاربران ممکن است گیج شوند،طراحی سایت شرکتی اما وقتی UX شما در نقطه مورد نظر است، از پیمایش در سایت یا برنامه شما لذت خواهند برد و قدردانی خواهند کرد. اگر کاربران تجربه خود را آسان، شهودی یا ارزشمند ارزیابی کنند، احتمال بیشتری برای تعامل با شرکت یا برند خواهند داشت.

 

بهبود حفظ مشتری: شرکت‌هایی که تجربه‌ای با ارزش، تعاملات مثبت یا پاداش‌های بالا را به مشتریان ارائه می‌دهند، طراحی سایت شرکتی مشتریان بیشتری را صرفاً به این دلیل حفظ می‌کنند که مشتریانشان تجارت با آنها را دوست دارند.

 

وفاداری مشتری را بهبود می بخشد: مشتریانی که از محصولات یا خدمات یک شرکت راضی هستند احتمالاً وفادار می مانند و حتی ممکن است طراحی سایت شرکتی توصیه هایی ارائه دهند یا نظرات و توصیه هایی را ارسال کنند که می تواند بر شبکه آنها تأثیر بگذارد.

 

از اتلاف منابع جلوگیری می کند: زمانی که توسعه دهندگان نیاز دارند عناصر طراحی UX موجود را که قبلاً می توانستند از آن اجتناب کنند دوباره کار کنند، طراحی سایت شرکتی زمان آنها به درستی مدیریت نمی شود. اتلاف وقت یا منابع اغلب منجر به خسارات مالی می شود.

 

نمونه سازی دقیق تر: هدف از نمونه سازی آزمایش مفاهیم طراحی و قابلیت استفاده است، در حالی که هزینه های توسعه را محدود می کند. طراحی سایت شرکتی یک UX خوب می‌تواند به ایجاد طرح‌ها و مدل‌های دقیق‌تر کمک کند، که باعث صرفه‌جویی در زمان برای اجرای طرح می‌شود.

 

طراحی سایت شرکتی

چگونه وب سایت یا اپلیکیشن خود را بهبود ببخشیم

استراتژی‌های زیادی وجود دارد که شرکت‌ها می‌توانند برای بهبود تجربه کاربر از آنها استفاده کنند. سه مثال شامل بهینه سازی سرعت صفحه، ثابت نگه داشتن صفحات طراحی سایت شرکتی و سازگاری با موبایل است. برخی از ساده‌ترین و سریع‌ترین راه‌ها برای بهبود یک سایت یا برنامه، استفاده از فضاهای سفید و تصاویر در جایی که به آن‌ها نیاز دارید، از جمله تماس‌های جذاب برای اقدام، استفاده از سرفصل‌های مرتبط و تقسیم‌بندی اطلاعات کلیدی با نقاط گلوله است. اما عوامل بسیار بیشتری وجود دارند که بر UX تأثیر می گذارند که شرکت ها همیشه آنها را در نظر نمی گیرند. بنابراین استخدام آژانسی که تجربه و تخصص در توسعه وب و اپلیکیشن و طراحی UX داشته باشد برای اکثر شرکت ها یک گام منطقی است.

 

نتیجه برای بهبود تجربه کاربر

هنگامی که UX خود را بهبود می دهید، می توانید اصطکاک بین طراحی سایت شرکتی یا برنامه تلفن همراه خود و مخاطبان هدف خود را کاهش دهید.

 

به عنوان مثال، اگر با پیشنهاد ذخیره اطلاعات کارت اعتباری مشتریان،طراحی سایت شرکتی تجربه پرداخت را برای مشتریان مکرر بهبود بخشید، این امر تجربه خرید آنها را سرعت می بخشد. و با ساده کردن فرآیند پرداخت، بازدیدکنندگان احتمال بیشتری برای خرید محصولات شما پیدا خواهند کرد. شرکت‌ها همچنین می‌توانند اطلاعات شخصی از جمله نام، شماره تلفن یا آدرس را ذخیره کنند تا اطمینان حاصل شود که برای ثبت‌نام‌ها یا خریدهای آتی تکمیل می‌شوند.

 

به طور خلاصه، بهبود UX طراحی سایت شرکتی یا برنامه شما می تواند منجر به مشتریان شادتر و کسب و کار بهتر شود.

طراحی سایت شرکتی

روی بهبود تجربه کاربری تمرکز کنید

شرکت‌هایی که ارزش بهبود تجربه کاربر را درک می‌کنند و به دنبال راهنمایی برای شناسایی فرصت‌هایی برای بهبود آن هستند، طراحی سایت شرکتی می‌توانند یک طراح UX/UI را برای توسعه این راه‌حل‌ها در داخل استخدام کنند یا خدمات برون‌سپاری را انتخاب کنند. گزینه هایی برای برون سپاری کل فرآیند یا حفظ برخی عناصر در داخل وجود دارد.

 

در Pixel506، به کسب‌وکارها کمک می‌کنیم راه‌حل‌های دیجیتالی را پیاده‌سازی کنند که نیازهای تعریف‌شده کسب‌وکارشان را برطرف می‌کند. طراحی سایت شرکتی ما معیارهایی را برای بهبود تجربه کاربر در رابطه با اتصال، همکاری و پردازش داده‌ها و اطلاعات ارزیابی می‌کنیم.

 

خوراکی های کلیدی

در دنیای دیجیتال امروزی، طراحی سایت شرکتی یک طراحی خوب و سنجیده تجربه کاربری برای موفقیت وب‌سایت‌ها و برنامه‌های کاربردی تلفن همراه ضروری است.

بهبود تجربه کاربری طراحی سایت شرکتی یا برنامه تلفن همراه شما دارای مزایای متعددی است، از جمله افزایش درآمد، بهبود وفاداری مشتری و زمان سریعتر برای ورود به بازار.

شرکت هایی که برای تجربه کاربری طراحی سایت شرکتی یا برنامه خود به کمک نیاز دارند، می توانند وظایف طراح UX را برون سپاری کنند.

Pixel506 به شرکت‌ها کمک می‌کند راه‌حل‌های دیجیتالی را پیاده‌سازی کنند که تجربه کاربر را بهبود می‌بخشد، برند را ارتقا می‌بخشد، و تجربه خرید را ساده‌تر می‌کند تا مزیت رقابتی کسب کند.

 

طراحی سایت شرکتی

درباره Pixel506

Pixel506 یک شرکت نزدیک به ساحل است که به کسب‌وکارها کمک می‌کند از طریق استراتژی‌های تجربه کاربر و راه‌حل‌های نوآورانه، مزیت رقابتی کسب کنند، بازگشت سرمایه را بهبود بخشند و از اهداف تجاری فراتر روند. کارشناسان ما مشاوره کسب و کار را در چهار زمینه خاص از جمله استراتژی،طراحی سایت شرکتی فناوری، بازاریابی خلاق و دیجیتال ارائه می دهند. اگر می‌خواهید درباره بهبود سریع تجربه کاربری بیشتر بدانید، می‌توانیم کمک کنیم. بیایید در مورد نیازهای شما صحبت کنیم تا ببینیم آیا ما برای شما و شرکت شما مناسب هستیم یا خیر.